Nem nehéz szó, mégis sokaknak okoz nehézséget, hogy kimondják: NEM! Tartozunk magunknak annyival, hogy nem merítjük ki saját tartalékainkat a végtelenségig.
Sok ételünk egyik alapanyaga a tojás. A koleszterinszint megemelkedése miatt azonban sokan csínján bánnak a tojással. Van ok a félelemre?
Mert mindenkinek jár egy kis extra figyelem saját magától. Ha nem akarunk súlyos összeget kiadni, akkor egy okosan kell megoldani.
Akkor is eszünk, ha egyáltalán nem indokolt, mert nem jelentkezik az éhség. Az evésben sokszor leljük örömünket, és ha nem vigyázunk, akkor bánatunk is ugyanabban lesz.
Szerkesztőség
2018.04.23.
25 évvel ezelőtt szinte mindennapos volt, hogy a megunt kutyákat-macskákat a város peremén dobták ki az autókból úgynevezett „gazdáik”. Ez nyilvánvalóvá tette, hogy az ártatlanul bajba került állatokért tennünk kell valamit. (X)
Vajon tényleg a mindennapos meditáció lenne a boldogság forrása?Kutatásokkal igazolták, hogy azok az emberek, akik minden nap meditálnak, sokkal egészségesebbek, kiegyensúlyozottabbak, boldogabbak, mint azok, akik nem szánnak elég időt önmagukra.
A nők önbizalmát jelentősen megnöveli, ha elégedettek azzal, amit a tükörben látnak. A haj, a ruhák és a kiegészítők mellett, talán a legfontosabb, hogy milyen arcbőrünk állapota. Sokan komolyabb összegeket
A vendéglátóipari helyeken egy éve életbe léptetett dohányzási tilalom több mint tíz százalékkal csökkentette a dohányzáshoz köthető megbetegedéseket a cseh egészségügyi statisztikai intézet adatai szerint. A legnagyobb csökkenést a 60
A menstruáció egy olyan kellemetlen dolog, amit a legtöbb nő valószínűleg kihagyna az életéből, ha lenne választási lehetősége. De nincs! Éppen ezért meg kell tanulni elfogadni, és átvészelni hónapról-hónapra. Az
A hosszúra nyúlt tél után végre itt az igazi tavasz, egyre hosszabbak a nappalok, és egyre több a napsütéses órák száma. Azonban nem árt, ha figyeljük az UV-jelentéseket, ugyanis a
A nők, a gazdagok, a diplomások és a sokgyerekesek között kell keresni Magyarországon a legboldogabbakat. A kutatók azt találták, hogy az országhatárokon belül Szombathely a legboldogabb, Salgótarján pedig a legkevésbé
Puffadás, hasi görcsök, kiütések, kellemetlen érzés a gyomor tájékán? Ha gyakran érzed ezeket a tüneteket, tejes ételek és italok fogyasztása után, előfordulhat, hogy laktózérzékeny vagy.